Szycie indywidualne

Szycie indywidualne to przede wszystkim podkreślenie osobowości i stylu każdej kobiety. Bez względu na to czy jest to wytworna suknia ślubna czy zwiewna sukienka na lato, wymaga idealnego kroju i dopasowania do sylwetki. Dzięki szyciu na miarę, nasze Klientki mają gwarancję niepowtarzalności i świadomość, że coś zostało wykonane specjalnie dla nich.

Bogaty asortyment tkanin, pasmanterii i licznych dodatków też nie jest bez znaczenia. Ważnym atutem naszej oferty jest pokaźna kolekcja autorskich pomysłów na pracę z samą tkaniną, jej obróbką i uszlachetnianiem. Ręcznie wykonane zdobienia bezspornie dodają indywidualnego charakteru każdemu dziełu z pod naszej igły. Zamawiając usługę u nas Klientka może mieć pewność, że projekt jako całość już nigdy się nie powtórzy, co dowodzi fakt, że moda jest sztuką.

Z naszymi dostawcami tkanin z Włoch i Francji współpracujemy już od lat, więc jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Szlachetne wełny, urzekające jedwabie, jak również inne wysokogatunkowe materiały, w tym ekskluzywne koronki i misterne hafty dostępne są na miejscu i na zamówienie.

Staranność wykończenia również rzutuje na jakość ubrania, dlatego przywiązujemy do tego wielką wagę. Owocuje to tym, że Klientki do nas wracają, odwiedzają nas nowe, a my tym samym mamy przyjemność uczestniczenia swoją cząstką w ważnych i ważniejszych chwilach ich życia.

Serdecznie zapraszam!
Masza Osięgłowska

Przewiń do góry